Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» виплатила за ризиком повної загибелі гелікоптера

r-44-alarm_01_514x0_74eСтраховий випадок з вертольотом Robinson 44, застрахованим у страхової компанії «БРОКБІЗНЕС», стався 7 червня 2016 року в Хмельницькій області. Під час польоту вертоліт зачепив ЛЕП, і в результаті зазнав аварії.

На щастя, людських жертв немає – для пілота це подія завершилася лише легкими травами. При цьому експерти визнали, що сам літальний апарат не підлягає відновленню.

Вертоліт був застрахований в Страховій компанії «БРОКБІЗНЕС» за програмою повного КАСКО – від усіх ризиків в повітрі і на землі. Страховик виплатив компенсацію власникові в повному обсязі відповідно до умов страхування.

«Хоча складні випадки зазвичай вимагають більш ретельного і тривалого з’ясування всіх деталей події, ми вже виконали свої зобов’язання перед клієнтом на 100% – в стандартні терміни і в повному обсязі. Авіаційне страхування багато років виступає для нас одним із стратегічно важливих сегментів, і ми робимо все, щоб наша репутація на цьому ринку залишалася бездоганною, а клієнти відчували себе впевнено і на землі, і високо над нею », – прокоментував ситуацію Андрій Горельцев, перший заступник голови Правління Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС».

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес