Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» виплатила страхове відшкодування за пошкоджений автомобіль Porsche Cayenne

Lico21 березня 2016 року Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» здійснила виплату страхового відшкодування за договором автострахування КАСКО у сумі майже 2 млн грн за  ризиком «ДТП».

Страхова подія трапилась на трасі Київ-Одеса 04 лютого 2016 року. Власник автомобіля Porsche Cayenne 2013 року випуску не впорався з керуванням злетів з дороги і перекинувся в кювет, отримавши серйозні механічні пошкодження. На щастя, обійшлося без людських жертв. Експерти визнали ремонт позашляховика, який був застрахований за договором КАСКО, економічно недоцільним і випадок був класифікований як конструктивна загибель автомобіля.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» повністю виконала взяті на себе зобов’язання, виплативши відшкодування в розмірі 1 985 500 грн. в строки та на умовах передбачених договором страхування.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес