Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» виплатила більше 700 тис. грн. за пошкоджений врожай

b_backСтрахова компанія «БРОКБІЗНЕС» здійснила виплати за двома договорам страхування майбутнього врожаю сільськогосподарських культур на суму 747,652 тис.грн.

Майбутній урожай соняшника та кукурудзи на площі 200 га був застрахований від таких ризиків, як град, атмосферна і ґрунтова посуха, заморозки, ураганний вітер (ураган), перезволоження ґрунту, пожежа, хвороби рослин, ураження рослин шкідниками.

Страховою подією стала літня посуха, що спостерігалася в Вінницькій області в липні-серпні 2015р., яка призвела до зниження врожайності соняшника та кукурудзи. Сільгоспвиробник, що застрахував свій врожай, отримав значні збитки через несприятливі погодні умови.

За результатами проведених обстежень та розгляду поданих страхувальником документів, Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» виплатила страхове відшкодування відповідно до умов договору.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес