Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» виплатила більше 1,2 млн грн. за угон автомобіля Lexus

Lico24 березня 2016 року Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» здійснила виплату страхового відшкодування за договором автострахування КАСКО у сумі 1 235 000 грн за  ризиком «УГОН».

Страхова подія трапилась у м. Києві 14 січня 2016 року. Застрахований автомобіль Lexus був припаркований біля одного зі столичних супермаркетів у вечірній час. Поки власниця автомобіля робила покупки, він був викрадений. За фактом події було порушено кримінальну справу. Цей випадок був визнаний страховим. Після збору всіх необхідних документів Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» здійснила виплату страхового відшкодування в розмірі 1 235 000 грн. в строки та на умовах передбачених договором страхування, чим повністю виконала взяті на себе зобов’язання.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес