Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» виграла тендер

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» виграла тендер на закупівлю послуги зі страхування цивільної відповідальності (добровільне страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів)  Комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» підготувала всі документи для укладання договору страхування з КП «Чернігівське тролейбусне управління». Підставою для цього була перемога в конкурсних торгах на закупівлю Послуги зі страхування цивільної відповідальності (добровільне страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів). За результатами торгів, тендерна комісія замовника акцептувала пропозицію Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» як найбільш економічно вигідну з усіх запропонованих від компаній-страховиків. Предметом закупівлі були: 100 транспортних засобів, на наступних умовах:

  • страхова сума – 50 000,00 грн. на один транспортний засіб (за відшкодування шкоди заподіяної майну потерпілих третіх осіб та не менше 10% від страхової суми – за відшкодування шкоди заподіяної здоров’ю та життю потерпілих третіх осіб);

розмір безумовної франшизи – не більше 1500 грн.

Інформація про підсумки торгів була розміщена в електронній системі публічних закупівель на сайті https://prozorro.gov.ua/

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес