СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БРОКБІЗНЕС» УКЛАЛА ДОГОВІР СТРАХУВАННЯ З КП «КИЇВПАСТРАНС»

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» 14.04.2020 року виграла тендер на закупівлю послуг щодо страхування автотранспорту Комунального підприємства «Київпастранс» (Київської міської державної адміністрації).

30.04.2020 року Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» уклала договір страхування з Комунальним підприємством «Київпастранс». Підставою для укладання договору була перемога в конкурсних торгах на закупівлю послуг щодо страхування автотранспорту (обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів). За результатами торгів, тендерна комісія замовника акцептувала пропозицію Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» як найкращу з усіх запропонованих від компаній-страховиків. Інформація про підсумки торгів була розміщена сайті zakupki.prom.ua.

Сума договору становить 2 670 000 грн. Страхуванню підлягає – 770 автомобілів; строк дії договору – один рік.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основними акціонерами є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, Компанія «БОСАІНВЕСТ ЛІМІТЕД» (Кіпр) – 49,99%.

На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.

Страховая компания Брокбизнес