СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БРОКБІЗНЕС» УКЛАЛА ДОГОВІР СТРАХУВАННЯ З КОМУНАЛЬНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «КИЇВМЕДСПЕЦТРАНС»

29.04.2015 року Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» виграла тендер на закупівлю послуг щодо страхування автотранспорту Комунальної організації «Київмедспецтранс» (Київської міської державної адміністрації).

20 травня 2015 року Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» уклала договір страхування з Комунальною організацією «Київмедспецтранс». Підставою для укладання договору була перемога в конкурсних торгах на закупівлю послуг щодо страхування автотранспорту (обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів). За результатами торгів, тендерна комісія замовника акцептувала пропозицію Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» як найкращу з усіх запропонованих від компаній-страховиків.  Інформація про підсумки торгів була розміщена у «Віснику державних закупівель». Страхуванню підлягає – 490 автомобілів; строк дії договору: квітень 2015 – жовтень 2016. Сума договору становить 306 238,21 грн.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 46 ліцензій, з них 20 на добровільні, 16 на обов’язкові та 10 на обов’язкові державні види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес