Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» уклала договір страхування з Комунальною організацією «Київмедспецтранс»

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» виграла тендер на закупівлю послуг щодо страхування автотранспорту Комунальної організації «Київмедспецтранс» (Київської міської державної адміністрації).

30 травня 2017 року Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» уклала договір страхування з Комунальною організацією «Київмедспецтранс». Підставою для укладання договору була перемога в конкурсних торгах на закупівлю послуг щодо страхування автотранспорту (обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів). За результатами торгів, які відбулись 05.05.2017 року, тендерний комітет замовника визнав пропозицію Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» як таку, що відповідає умовам тендерної документації та акцептував її, як найбільш економічно вигідну з усіх запропонованих від компаній-учасників торгів.  Інформація про підсумки торгів була розміщена в електронній системі публічних закупівель на сайті https://prozorro.gov.ua/

Страхуванню підлягає – 785 автомобілів; строк дії договору: травень 2017 – травень 2018. Сума договору становить 525 783,57 грн.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес