СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БРОКБІЗНЕС» УКЛАЛА ДОГОВІР СТРАХУВАННЯ З КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «КИЇВПАСТРАНС»

PrintСтрахова компанія «БРОКБІЗНЕС» 05.01.2015 року виграла тендер на закупівлю послуг щодо страхування від нещасних випадків і страхування здоров’я на замовлення Комунального підприємства «Київпастранс» (Київської міської державної адміністрації).

26 січня 2015 року Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» уклала договір страхування з Комунальним підприємством «Київпастранс». Підставою для укладання договору була перемога в конкурсних торгах на закупівлю послуг щодо страхування від нещасних випадків та страхування здоров’я (обов’язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті (водіїв та кондукторів (контролерів-касирів)). За результатами торгів, тендерна комісія замовника акцептувала пропозицію Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» як найкращу з усіх запропонованих від компаній-страховиків. Інформація про підсумки торгів була розміщена у «Віснику державних закупівель». Страхуванню підлягає – 5000 осіб; строк дії договору: січень 2015 – грудень 2015. Сума договору становить 91 800 грн.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.

На сьогодні регіональна мережа налічує понад 50 підрозділів по всій території України. Має 46 ліцензії, з них 20 на добровільні, 16 на обов’язкові та 10 на обов’язкові державні види страхування.  

Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою. Компанія має сертифікат відповідності системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008.

Страховая компания Брокбизнес