СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БРОКБІЗНЕС» УКЛАЛА ДОГОВІР СТРАХУВАННЯ З ДЕРЖАВНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ЦЕНТР ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ»

20.04.2015 року Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» виграла тендер на закупівлю послуг щодо страхування автотранспорту Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» (Державного агентства земельних ресурсів України).

07 травня 2015 року Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» уклала договір страхування з Державним підприємством «Центр державного земельного кадастру». Підставою для укладання договору була перемога в конкурсних торгах на закупівлю послуг щодо страхування автотранспорту за лотом 1 – послуги обов’язкового страхування автомобілів. За результатами торгів, тендерна комісія замовника акцептувала пропозицію Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» як найбільш економічно вигідну з усіх запропонованих від компаній-страховиків. Інформація про підсумки торгів була розміщена у «Віснику державних закупівель». Страхуванню підлягає – 18 технічних засобів; строк дії договору: травень 2015 – травень 2016. Сума договору становить 11 255,17 грн.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 46 ліцензій, з них 20 на добровільні, 16 на обов’язкові та 10 на обов’язкові державні види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес