Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» та ПрАТ «Україна Футбол Інтернешнл» розширили формат співпраці

logoСтрахова компанія «БРОКБІЗНЕС» та ексклюзивний комерційний партнер Федерації футболу України – ПрАТ «Україна Футбол Інтернешнл» розширили партнерство і уклали договір добровільного медичного страхування. Сума страхового покриття склала 3,6 млн грн, період страхування – один рік.

По договору ДМС передбачено страхове покриття, яке включає надання амбулаторно-поліклінічної, стаціонарної і невідкладної медичної, а також стоматологічної допомоги. Договір також включає забезпечення співробітників необхідними вітамінами і можливістю пройти вакцинацію від грипу. Корпоративна програма страхування розроблена з урахуванням побажань Страхувальника та передбачає організацію, надання та оплату медичної допомоги співробітникам по всій території України. Свої послуги страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» надає за допомогою власного медичного асистансу, який працює цілодобово.

Турбота про персонал – важлива частина корпоративної політики будь-якої компанії. Забезпечення співробітників полісами ДМС – це насамперед внесок у розвиток компанії, головною цінністю якої є кадри.

Приватне акціонерне товариство «Україна Футбол Інтернешнл» (УФІ) створено Федерацією футболу України в лютому 1994 року. Це – одна з перших комерційних структур в Україні, яка запровадила маркетинг по продажу телевізійних, рекламних, та інших комерційних прав у сфері спорту (після корпорації Інфоспорт), а в футболі УФІ було новатором в цій справі.
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 38 ліцензій, з них 20 на добровільні, 18 на обов’язкові види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес