Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» та ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана» реалізували спільний проект

В рамках співпраці між Страховою компанією «БРОКБІЗНЕС» та кафедрою стратегії підприємств «Київського національного економічного університету імені В. Гетьмана” відбувся тренінг для слухачів магістерської програми «Стратегія та розвиток бізнесу» факультету економіки та управління.

В рамках тренінгу, що проходив з 4 по 15 вересня студенти ознайомились з діяльністю Компанії, розглянули ключові бізнес-процеси та поспілкувались с Топ-менеджментом. Результатом тренінгу було представлення студентами свого бачення стратегії та шляхів розвитку Компанії. Керівництво Компанії високо оцінило методичний і практичній рівень підготовки студентів та розроблені пропозиції.

Це вже не перший спільний проект Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» та ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана». В подальшому ми плануємо розширювати співпрацю з вищими навчальними закладами в рамках реалізації концепції соціальної відповідальності Компанії.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес