Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – страховий партнер Автомобільної Федерації України

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» та Громадська організація «Автомобільна Федерація України» (ФАУ), національна спортивна федерація з автомобільного спорту, членМіжнародної автомобільної федерації (FIA), домовилися про плідну взаємодію та підписали договір про співпрацю в забезпеченні комплексної страхової підтримки автомобільного спорту.

ФАУ взяла до уваги досвід роботи Компанії з іншими спортивними організаціями, де Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» неодноразово виступала страховим партнером на різних спортивних заходах і зарекомендувала себе як надійний і відповідальний партнер, який надає повний спектр якісних страхових послуг автомобілістам и автоспортсменам.

В свою чергу Компанія забезпечуватиме належний страховий захист всіх змагань з автомобільного спорту, які проводить ФАУ, та надаватиме всім членам ФАУ доступ до всього спектру якісних страхових продуктів за спеціальними умовами.

Сторони сприятимуть поширенню інформації про діяльність ФАУ та Компанії та братимуть участь у «Акції FIA за безпеку дорожнього руху» та  пропагуванні «10 Золотих Правил FIA».

Реалізація спільних соціальних заходів буде орієнтуватися на дотримані правил безпеки дорожнього руху і запобіганні негативних наслідків.

Будьте уважними до всіх учасників дорожнього руху, бо від цього залежить не лише ваше житті, а й життя оточуючих.

 
зліва на право : Перший заступник Голови Правління Страхової компанії  «БРОКБІЗНЕС» Горельцев Андрій та Виконавчий директор ФАУ Юрченко Юрій
Автомобільна Федерація України (FAU) – громадська організація, заснована 2 липня 1992 року. Національна спортивна федерація з автомобільного спорту, уповноважений член Міжнародної автомобільної федерації (FIA), суб’єкт Олімпійського руху, згідно з договором має виключне право на проведення на території України офіційних змагань з автомобільного спорту. Об’єднує громадян, які здійснюють  діяльність в сфері автомобільного транспорту, спорту та туризму, відстоює їх права та інтереси відповідно до напрямів діяльності FAU. Щорічно проводить до 200 різноманітних змагань з автомобільного спорту та інших автомобільних заходів.
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
Є офіційним страховим партнером Федерації футболу України, Федерації фехтування України, Федерації баскетболу України, Федерації кікбоксінгу України «ВАКО», ДЮФЛУ, ВГО «Національна федерація самбо України», ФК «Черкаський Дніпро»,ФК «Карпати».
Страховая компания Брокбизнес