Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» стала учасником Угоди про пряме врегулювання збитків

25 березня 2016 року в приміщенні МТСБУ Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» підписала угоду про пряме врегулювання збитків по «Автоцивілці» разом з іншими 16 страховими компаніями.

Угода набере чинності з першого числа місяця наступного за місяцем, в якому до МТСБУ від Антимонопольного комітету України надійде дозвіл на дії, передбачені Угодою. Очікуваною датою набрання чинності Угоди є 1 травня 2016 року.

Підписання цієї угоди надасть змогу постраждалим у ДТП особам отримувати страхове відшкодування по «Автоцивілці» у страховій компанії, з якою укладено Поліс ОСЦПВ. А, отже, у майбутньому, це змусить Страхувальників більш зважено підходити до вибору Страховика, адже за відшкодуванням доведеться звертатися саме до нього. Страховим компаніям, в свою чергу, доведеться підвищити якість сервісу по «Автоцивілці», оскільки кожна компанія зацікавлена в тому, щоб забезпечити своїм клієнтам найвищий рівень обслуговування.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» є асоційованим членом Моторного (транспортного) страхового бюро України з 2006 року. Згідно оцінки діяльності страховиків МТСБУ («світлофор»), Компанія протягом 2015 року отримувала найвищі оцінки («зелений колір») за всіма трьома показниками: «Загальна оцінка діяльності страховика», «якість врегулювання збитків», «рівень скарг від потерпілих і страхувальників».

Lico

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес