Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» стала переможцем у тендері МОЗ України

Тендер на закупівлю послуги зі страхування орендованого нежитлового приміщення Державної установи «Український медичний центр спортивної медицини Міністерства охорони здоров’я України» виграла Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС».

В тендері брали участь кілька страхових компаній, але Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» надала найбільш економічно вигідну пропозицію з усіх запропонованих. За результатами аукціону тендерна комісія замовника акцептувала її.

Компанія підготувала всі необхідні документи для укладання договору страхування з Державною установою «Український медичний центр спортивної медицини Міністерства охорони здоров’я України».

Предметом закупівлі було орендоване нежитлове приміщення загальною площею – 1 389,63 кв.м. Страхова сума за договором становить 10 055 926,70 грн. Майнові інтереси страхувальника захищені від таких страхових ризиків як пожежа, вибух, влучення блискавки, стихійні явища, пошкодження водою внаслідок аварії водопостачальних, каналізаційних, опалювальних, протипожежних систем та проникнення води із сусідніх приміщень, протиправних дій третіх осіб.

Інформація про підсумки торгів була розміщена в електронній системі публічних закупівель на сайті https://prozorro.gov.ua/

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес