Страхова компанія «Брокбізнес» стала партнером чоловічої національної збірної України з баскетболу.

fbu_logo_1Беручи до уваги досвід роботи Компанії з іншими спортивними організаціями, Федерація баскетболу України та Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» домовились про довготривалу співпрацю.

Страхова компанія “БРОКБІЗНЕС” забезпечить страховим захистом за кордоном офіційну делегацію та гравців збірної, які вирушили до Латвії на матчі групового етапу «ЄвроБаскета 2015» 03-11 вересня 2015 року в м. Рига. Збірна України гратиме у групі D з Литвою, Чехією, Естонією, Латвією і Бельгією. Приймають Євробаскет-2015 чотири країни – Латвія, Німеччина, Франція і Хорватія.

Не завжди можна уникнути всіх непередбачених обставин, що можуть вплинути на наше життя й здоров’я, але в наших силах бути готовим до подолання їх наслідків разом зі страховим полісом.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 38 ліцензій, з них 20 на добровільні та 18 на обов’язкові види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес