Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» прийняла учать у засіданні економічного комітету асоціації «Аеропортів України» ЦА

ААУЦА укр17 листопада 2015 року представники Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС», аеропортів України та Асоціації «Аеропортів України» ЦА прийняли участь у засіданні економічного комітету в Корпорації «Альтіс – Холдинг».

На засіданні пройшло обговорення проекту Постанови КМУ “Про затвердження Порядку і правил здійснення (проведення) обов’язкового авіаційного страхування”. Заступник директора Департаменту з продажів з питань авіаційного, космічного та морського страхування Казінкін Олександр Юрійович виступив з поясненнями з досвіду та точки зору страхової компанії та з урахуванням яких факторів мають бути розраховані ліміти, навів приклади страхування аеропортів світу та розповів про необхідність авіастрахування. На засідання були прийняті важливі рішення для подальшого розвитку цього виду страхування, яке перш за все створене для захисту аеропортів.

Асоціація «Аеропортів України» ЦАце недержавне добровільне об’єднання, яке створено з метою сприяння розвитку наземної бази аеропортів, оснащення авіапідприємств авіаційну наземну техніку, засобами автоматизації та механізації виробничих процесів аеропортів, технікою та засобами змісту аеродромів, будівель і споруд в експлуатаційному стані, проведення природоохоронних заходів.
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 38 ліцензій, з них 20 на добровільні та 18 на обов’язкові види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес