Страхова компанія “БРОКБІЗНЕС” презентувала нові продукти страхування

Беручи до уваги ситуацію, що склалася в Україні у зв’язку із розповсюдженням Коронавірусу (СOVID 19), Страховою Компанією “БРОКБІЗНЕС” було розроблено нові програми страхування для наших громадян: «COVID STOP» та «Невідкладна допомога»

Програми страхування «COVID STOP» та «Невідкладна допомога» створені на базі класичного медичного страхування, які включають в себе надання невідкладної допомоги, діагностику, лікування в амбулаторно-поліклінічних умовах та в стаціонарі, а також забезпечення медикаментами.

Основною відмінністю від класичних програм ДМС є те, що нові програми передбачають надання медичної допомоги виключно у випадках, що найбільш актуальні саме зараз –  інфікування СOVID 19 та додатково  при гострих станах і загостреннях хронічних хвороб, що потребують негайної медичної допомоги.

Застрахована особа на свій вибір може обрати страховий захист за однією програмою страхування або  за обома програмами одночасно.

Програми «COVID STOP» та «Невідкладна допомога» вигідно відрізняються від програм, які пропонують інші компанії на ринку страхування, тим що Застрахована особа  вчасно отримує необхідну кваліфіковану  медичну допомогу а не страхове відшкодування вже по факту пройденого лікування. При цьому, їй не потрібно збирати будь які документи, а достатньо зателефонувати на гарячу лінію Страховика, або за номером, зазначеним у Договорі страхування і організацію всіх медичних послуг здійснить медичний Асистанс нашої Страхової компанії.

Ще одна перевага – за програмами «COVID STOP» та «Невідкладна допомога» можна оформити електронний Договір дистанційно.

Окремо можна відмітити дуже привабливі тарифи за новими програмами, так  з покриттям 50 000, 00 грн. вартість програми «COVID STOP», яка включає діагностику та лікування  COVID 19 в амбулаторно-поліклінічних умовах та в умовах стаціонару складатиме лише 1200, 00 грн.,

 а програма «Невідкладна допомога», яка передбачає надання невідкладної допомоги, медичне транспортування, діагностику, забезпечення медикаментами та медичними матеріалами при гострих станах та загостреннях хронічних хвороб, коштує  – 2800, 00 грн.          

                      Загальна вартість двох програм складає –  3500,00 грн.

Страхова Компанія «БРОКБІЗНЕС» піклується про своїх клієнтів та йде у ногу з часом, тому постійно оновлює ряд своїх страхових продуктів.

Враховуючи  сьогоднішні тенденції  на ринку страхування,  зараз ми готові презентувати ще дві програми, які захистять від COVID 19 наших громадян під час подорожі  закордон, а також  іноземних громадян, які перебувають на території України.

Страховая компания Брокбизнес