Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» підтримає жіночу збірну України з футболу у Львові

Копия priglash_W_RumСтрахова компанія «БРОКБІЗНЕС» забезпечила страховим захистом усіх членів збірної України з жіночого футболу на період зборів та під час матчів на стадіоні «Арена Львів» в м. Львові.

22 та 27 жовтня у Львові на стадіоні «Арена Львів» відбудуться матчі кваліфікаційного турніру чемпіонату Європи-2017 національних жіночих збірних команд України – Румунії та України – Франції. Бажаємо перемоги нашим дівчатам.

Професійний спорт вимагає великого напруження фізичних сил в виснажливих тренуваннях та змаганнях, і часто пов’язаний з травматизмом. А травми у футболі трапляються часто, і на відновлення йдуть місяці. Не завжди можна уникнути всіх непередбачених обставин, що можуть вплинути на життя й здоров’я, і в подоланні цих наслідків допоможе договір страхування від Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС». А з метою підвищення рівня безпеки всі вболівальники, які будуть присутні на стадіоні, також матимуть страховий захист від Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС».

Організатори заходуФедерація футболу України та ПрАТ «Україна Футбол Інтернешнл».

Приватне акціонерне товариство «Україна Футбол Інтернешнл» (УФІ) створено Федерацією футболу України в лютому 1994 року. Це – одна з перших комерційних структур в Україні, яка запровадила маркетинг по продажу телевізійних, рекламних, та інших комерційних прав у сфері спорту (після корпорації Інфоспорт), а в футболі УФІ було новатором в цій справі.
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 38 ліцензій, з них 20 на добровільні, 18 на обов’язкові види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес