Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» підписала договір з Національним банком України

НБУ визнав Страхову компанію «БРОКБІЗНЕС» переможцем тендеру зі страхування 23.03.2020 року на сайті Prozorro.

Після цього Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» уклала 2 договори страхування з Національним банком від 09.04.2020 року. Підставою для укладання договору була перемога в конкурсних торгах на закупівлю послуг щодо  обов’язкового  страхування  цивільної  відповідальності власників  транспортних  засобів та обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті, які були розміщенні в електронній системі публічних закупівель Prozorro. Після розгляду пропозицій всіх учасників тендеру, умови страхування від Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» були визнані кращими серед всіх запропонованих на відкритих торгах. Дата прийняття рішення про акцепт пропозиції конкурсних торгів – 23.03.2020 року.

Сума договорів становить 160 999,00грн. Страхуванню підлягає – 164 одиниці транспортних засобів та 104 працівника; строк дії договору – 12 календарних місяців.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основними акціонерами є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, Компанія «БОСАІНВЕСТ ЛІМІТЕД» (Кіпр) – 49,99%.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
Страховая компания Брокбизнес