Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» отримала акредитацію в АБ «Укргазбанку»

Копия укргазбанк

Страховакомпанія «БРОКБІЗНЕС» завершила  процедуру акредитації в АБ «УКРГАЗБАНК» та уклала відповідні договори про співпрацю з Банком.

В межах співробітництва з АБ «Укргазбанк» позичальники банку можуть скористатися послугами Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» – якісними програмами страхування автомобілів (КАСКО), нерухомого і рухомого майна, та особистого страхування позичальників.

Співробітництво з провідними банками України,  для яких головним у виборі є надійність, висока якість послуг і хороша ділова репутація є одним з пріоритетних напрямів для Компанії.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
Має акредитацію в таких банках України: АТ «Ощадбанк», АТ «Укрексімбанк», АТ «БМ Банк», АТ «Банк інвестицій і заощаджень», ПАТ «УНІВЕРСАЛБАНК», ПАТ «КРЕДО БАНК».
Страховая компания Брокбизнес