Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» оперативно здійснила виплату більше 450 тисяч гривень

В результаті зіткнення двох транспортних засобів на Обухівському шосе було пошкоджено застрахований в Страховій компанії «БРОКБІЗНЕС» автомобіль Mercedes-Benz CLS 400D.

Згідно з умовами програми страхування «Повне КАСКО» страхувальнику оперативно була надана консультаційна допомога та здійснена виплата страхового відшкодування у розмірі 489 000 гривень.

Власник авто врахував, що обов’язковий для водія поліс ОСЦВП (автоцивілка) не захистить його автомобіль. Тільки завдяки тому, що він придбав поліс КАСКО, його транспортний засіб був захищений від усіх ризиків і після ДТП автомобіль було повністю відновлено.

Страхова Компанія  “БРОКБІЗНЕС” входить до  переліку провідних компаній України, має 39 ліцензій та безперервний досвід роботи більше 27 років. З 1993 року ми набули великого досвіду та по праву займаємо перші позиції серед надійних і фінансово стабільних компаній на українському ринку страхування. Компанія має розвинуту регіональну мережу, що нараховує 44 підрозділи з продажів ( з врахуванням діючих і тих,що проходять реєстрацію в Національному банку України відповідно до діючого законодавства )

Страховая компания Брокбизнес