Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – офіційний страховий партнер матчу Суперкубок України 2017

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» і в цьому році стала офіційним страховим партнером Суперкубку України з футболу 2017.

15 липня 2017 року на стадіоні «Чорноморець»  в м. Одеса відбудеться матч за Суперкубок України з футболу. У поєдинку за почесний трофей боротимуться найсильніші вітчизняні команди –  ФК «Динамо» (Київ) та ФК «Шахтар» (Донецьк). Традиційно цим поєдинком стартує новий футбольний сезон в Україні.

Матч такого рівня – справжнє свято для усієї України! Стартовий свисток Суперкубка України прозвучить о 21:00.

Організатор матчу – Об’єднання професійних футбольних клубів України “Прем’єр-ліга”.

Суперкубок – популярний у світовому футболі формат турніру, який складається з одного матчу і проводиться напередодні старту нового сезону. В Україні матчі за Суперкубок проводяться з 2004 року.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» є офіційним страховим партнером Федерації футболу України, Федерації фехтування України, Федерації баскетболу України, Федерації кікбоксінгу України «ВАКО», ДЮФЛУ, ВГО «Національна федерація самбо України», ФК «Черкаський Дніпро»,ФК «Карпати».

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
Страховая компания Брокбизнес