Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – офіційний страховий партнер фінального матчу Кубку України

Копия recl_249_seg_kubВ цьому році пройде 25 ювілейний фінал Кубку України сезону 2015-2016 років. Та четвертий рік поспіль Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» надає страховий захист вболівальникам фінального матчу Кубку України.

Фінальний матч турніру сезону 2015/2016 відбудеться 21 травня 2016р. о 17:00 у м. Львові на стадіоні «Арена Львів». У фіналі за кубок України будуть змагатися донецький «Шахтар» та луганська «Зоря».  З метою підвищення рівня безпеки всі вболівальники, які будуть присутні на стадіоні, матимуть страховий захист від непередбачуваних ситуацій пов’язаних з травмою під час проведення футбольного матчу від Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС».

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
Є офіційним страховим партнером Федерації футболу України, Федерації фехтування України, Федерацією баскетболу України, ФК «Черкаський Дніпро». Співпрацює з Федерацією кікбоксингу України “ВАКО, ФК «Карпати».
Страховая компания Брокбизнес