Страхова компанія «Брокбізнес» – офіційний страховий партнер Федерації футболу України

Копия лого со статусом
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» і Федерація футболу України домовилися про плідну співпрацю при проведенні матчів національної збірної України з футболу в сезоні 2015-2016рр..

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» неодноразово виступала страховим партнером Федерації футболу України та її ексклюзивного комерційного партнера ЗАТ «Україна Футбол Інтернешнл» на різних футбольних заходах. Ця співпраця дозволила зарекомендувати себе як надійного і відповідального партнера і отримати статус офіційного страхового партнера Федерації футболу України. В рамках партнерства буде надан страховий захист за різними видами страхування.

Компанія вважає своєю почесною місією підтримувати спортивні організації та заходи, спрямовані на залучення молоді до спорту, популяризацію здорового способу життя і загальний розвиток спорту в Україні.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 38 ліцензій, з них 20 на добровільні та 18 на обов’язкові види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес