Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – офіційний партнер церемонії нагородження «Футбольні зірки України – 2017»

08 грудня 2017 року в НСК «Олімпійський» відбулася урочиста Церемонія нагородження «Футбольні зірки України – 2017». Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» стала офіційним партнером заходу.

Це була друга щорічна урочиста церемонія, яку організувала Федерація футболу України за підтримки Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС».

В рамках урочистого заходу були нагородженні найкращі гравці футзалу та пляжного футболу, найкращі тренери жіночих та чоловічих команд, найсильнішого українського футболіста-паралімпійця. Була обрана символічна збірна України за версією футболістів-професіоналів та тренерів з кращих гравців України. А в прямому ефірі визначили найкращий гол 2017 року, шляхом голосування вболівальників. У фіналі церемонії були вручені «Золоті м’ячі» найкращій футболістці та найкращому футболісту.

Ми сподіваємося, що це стане ще однією постійною доброю традицією українського футболу. А наші зірки і надалі будуть радувати своїх вболівальників гарною грою.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» є офіційним страховим партнером Федерації футболу України, Федерації баскетболу України, Федерації кікбоксінгу України «ВАКО», ДЮФЛУ, ВГО «Національна федерація самбо України», ФК «Черкаський Дніпро»,ФК «Карпати».
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
Страховая компания Брокбизнес