Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» дарує подарунки переможцям конкурсу

Сьогодні, 16 серпня, у головному офісі Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» відбулося вручення подарунку переможниці розіграшу стильного ізотермічного рюкзачка Time Eco, який проводився на офіційній сторінці компанії в мережі Фейсбук за підтримки ТОВ “Бізнес Піпл”.

Переможця було визначено 14 серпня за допомогою генератора випадкових чисел Random. Ним стала Анастасія Недашківська. Сьогодні їй був вручений брендований ізотермічний рюкзачок Time Eco (25 л), з яким дуже зручно відправитися і на пікнік, і на тривалу прогулянку, і в поїздку.

«Я дуже рада такому стильному і потрібному подарунку. Особливо мені подобається його якість та зручність. Я впевнена, що він буде таким самим надійним як і страховий захист від Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС», – сказала під час отримання подарунку Анастасія.

«Наша компанія завжди прагне надавати все найкраще нашим клієнтам, партнерам і друзям. Ми впевнені, що наш подарунок – ізотермічний рюкзачок Time Eco – буде надійним у будь-яких подорожах так само як і страховий захист від «БРОКБІЗНЕС», – підмітила начальник відділу реклами та ПР Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» Світлана Іванчук.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» своїм друзям та партнерам завжди дарує цінні та необхідні речі. Незабаром на офіційній сторінці Компанії в фейсбук буде оголошено наступний розіграш. Тож слідкуйте за нашими новинами.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 38 ліцензій, з них 20 на добровільні, 18 на обов’язкові види страхування.  
Страховая компания Брокбизнес