СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БРОКБІЗНЕС» БІЗНЕС ПАРТНЕР IV МІЖНАРОДНОГО БІЗНЕС-ФОРУМУ «НАУКА – БІЗНЕС – ОСВІТА: СТРАТЕГІЧНЕ ПАРТНЕРСТВО»

09 червня 2016 року у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбудеться Четвертий  міжнародний бізнес-форум «Наука – бізнес – освіта: стратегічне партнерство» в якому приймає участь і Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС».

Основна місія форуму – це інтеграція інтелектуального ресурсу університету та бізнесу в інноваційний розвиток національної економіки. Знайти єдині вимоги бізнесу та освіти для подальшого підготування фахівців в сфері економіки та менеджменту. Страхова компанія вже давно тісно співпрацює з університетом та надає можливість для проходження переддипломної та виробничої практики студентам, що вивчають дисципліни у сфері страхування, права, фінансів та інше. Цей форум надає можливість обговорити питання, які стосуються співпраці в тріаді «наука-бізнес-освіта», в підготовці нової генерації фахівців з економіки, що в майбутньому будуть працювати в Україні.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес