Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» здійснила мрію маленьких вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей

Дітки із Обласного міжрегіонального Центру соціально-психологічної реабілітації дітей 10 серпня 2017 року змогли здійснити свою мрію завдяки Страховій компанії «БРОКБІЗНЕС».

Компанія профінансувала екскурсійну поїздку в Київ для 33 дітлахів, котрі в зв’язку з життєвими обставинами наразі виховуються в Центрі, до одного із найбільших розважальних дитячих центрів України. Море емоцій, веселощів, смачної їжі та дитячих посмішок було забезпечено! А для безпечної та комфортної поїздки всіх дітей та вихователів було застраховано згідно Договору страхування пасажирів на транспорті від нещасних випадків.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес