ЩЕ ОДНЕ НОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ В СТРАХОВІЙ КОМПАНІЇ «БРОКБІЗНЕС»

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» оголошує про призначення нового заступника  Голови Правління.

17 січня 2020 року була призначена на посаду заступника Голови Правління з методології андерайтингу та перестрахування Боровик Лариса Миколаївна. На новій посаді вона планує розвивати процесний підхід до управління компанією, безперервно вдосконалювати продуктову лінійку, адаптуючи до потреб різних клієнтських сегментів, забезпечувати якісний професійний андерайтинг, розвивати вхідне перестрахування і забезпечувати оптимальний перестраховий захист портфеля компанії.

Боровик Лариса Миколаївна має досвід роботи на страховому ринку з 1996 року, пройшла шлях від страхового агента до Заступника Голови Правління. Останнім часом працювала в ПрАТ «УАСК АСКА» на посади Начальника Управління методології, техніки і технології страхування, в ПрАТ «УПСК» на посаді Заступника голови правління, в страховій компанії «БРОКБІЗНЕС» на посаді Директора департаменту методології, андерайтингу та комунікацій.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основними акціонерами є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, Компанія «БОСАІНВЕСТ ЛІМІТЕД» (Кіпр) – 49,99%.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
Страховая компания Брокбизнес