«Ралі ФОРТЕЦЯ – 2019» в Кам’янець-Подільському

11-12 травня 2019 року в Кам’янці-Подільському пройде «Ралі ФОРТЕЦЯ – 2019» організоване автомобільною федерацією України і ГО «Асоціація готельєрів та рестораторів Кам’янця-Подільського», яке є другим етапом Чемпіонату України з ралі 2019 року.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС», як партнер Автомобільної федерації України, застрахувала відповідальність організаторів заходу, чим забезпечила страховий захист усім, хто прийде подивитися ралі, від пожежі, вибуху чи аварії.

У самому заході візьмуть участь представники екіпажів як з України, так і з Естонії, Латвії, Литви, Німеччини, Польщі та Чехії. Деякі учасники етапу Чемпіонату вже давно під надійним захистом Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» і мають страховки.

А також нагадуємо: Будьте уважними до всіх учасників дорожнього руху, бо від цього залежить не лише ваше житті, а й життя оточуючих.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» є офіційним страховим партнером Федерації футболу України, Федерації баскетболу України, Федерації кікбоксінгу України «ВАКО», ДЮФЛУ, Української хокейної ліги, Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, футбольні клуби «Шахтар», «Карпати»,»Арсенал», «Черкаський Дніпро», Автомобільної федерації України.
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС»– українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
Страховая компания Брокбизнес