Підтримка кандидата до збірної України з баскетболу

Лого ФБУКолектив Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС», яка є страховим партнером Федерації баскетболу України, допоміг кандидату в національну жіночу збірну з баскетболу.

Для кожного спортсмена надзвичайно важливо почуватися захищеним у випадку травмування. Адже травма може надовго виключити бійця зі спортивного життя. І тоді потрібна допомога. Дізнавшись, що захисник Франківська вибула з гри через травму коліна, яке було проопероване, колектив Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» вирішив допомогти дівчині з витратами на лікування. Сподіваємось, що спортсменка швидко відновиться та повернеться до тренувань.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» та Федерація баскетболу України вже майже рік плідно співпрацюють. Тому що Компанія вважає своєю почесною місією підтримувати спортивні організації та заходи, спрямовані на заохочення молоді до спорту, популяризацію здорового способу життя та загальний розвиток спорту в Україні.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
Є офіційним страховим партнером Федерації футболу України, Федерації фехтування України, ФК «Черкаський Дніпро». Співпрацює з Федерацією баскетболу України, Федерацією кікбоксингу України “ВАКО, ФК «Карпати».
Страховая компания Брокбизнес