Підписання нового договору про співпрацю

20 грудня 2017 року Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» та Всеукраїнська футбольна асоціація студентів (ВФАС) підписали договір про співпрацю.

Продовжуючи співпрацю с провідними спортивними організаціями України Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» стала офіційним страховим партнером Всеукраїнської футбольної асоціації студентів. Відтепер усі гравці футбольних команд Студентської ліги України під час матчів, які будуть проходити під егідою ВФАС, будуть мати страховий захист за програмою добровільного страхування від нещасного випадку «Екстрім». Ця програма розроблена спеціально для професійних спортсменів та людей, що займаються екстремальними видами спорту.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» неодноразово виступала страховим партнером на різних спортивних заходах і зарекомендувала себе як надійного та відповідального партнера, який надає повний спектр якісних страхових послуг. Компанія вважає своєю почесною місією підтримувати спортивні організації та заходи, спрямовані на заохочення молоді до спорту, популяризацію здорового способу життя та загальний розвиток спорту в Україні.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» є офіційним страховим партнером Федерації футболу України, Федерації баскетболу України, Федерації кікбоксінгу України «ВАКО», ДЮФЛУ, ВГО «Національна федерація самбо України», ФК «Черкаський Дніпро»,ФК «Карпати».
Всеукраїнська футбольна асоціація студентів (ВФАС) – була створена 16 вересня 2000 року. Починаючи з 2001 року Асоціація організовує та проводить Всеукраїнські змагання серед студентів з футболу і міні-футболу, а з 2003 року міжнародні турніри з пляжного футболу. Крім того, з 2006 року Асоціацією відновлено проведення Всеукраїнських змагань з футболу серед ВНЗ  у форматі чемпіонатів.
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року.На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
Страховая компания Брокбизнес