Підписали договір з Державним авіаційним підприємством «Україна»

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» виграла тендер на закупівлю послуг з добровільного комплексного страхування орендованого майна  Державного авіаційного підприємства «Україна».

27 березня 2017 року Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» уклала договір страхування з Державним авіаційним підприємством «Україна». Підставою для укладання договору була перемога в конкурсних торгах на закупівлю Послуги з добровільного комплексного страхування орендованого майна (страхування орендованих приміщень збірно-щитового будиночка). За результатами торгів, тендерна комісія замовника акцептувала пропозицію Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» як найбільш економічно вигідну з усіх запропонованих від компаній-страховиків. Інформація про підсумки торгів була розміщена в електронній системі публічних закупівель на сайті https://prozorro.gov.ua/

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес