ОСЦПВВНТЗ (Автоцивілка)

ОСЦПВВНТЗ  (Автоцивілка). Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів регулюється одноіменним Законом України (http://zakon.rada.gov.ua/go/1961-15) і спрямоване на забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров’ю та/або майну потерпілих при експлуатації наземних транспортних засобів на території України.

Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ). Моторне (транспортне) страхове бюро України (http://mtsbu.kiev.ua)? є єдиним об’єднанням страховиків, які здійснюють обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам.

Розрахувати вартість Полісу ОСЦПВВНТЗ можна тут:   Калькулятор

Для оформлення Полісу необхідно надати такі документи:

  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт);
  • паспорт або інший документ, що посвідчує фізичну особу, або свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи чи приватного підприємця – фізичної особи;
  • для отримання пільг – документ, що підтверджує право на пільги (пенсійне посвідчення, посвідчення про інвалідність II-ї групи, посвідчення учасника війни, посвідчення, що підтверджує статус постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи І або ІІ категорії).

Страхові суми (ліміти відповідальності Страховика) :

  • за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю потерпілих, – 200 000 грн. на одного потерпілого;
  • за шкоду, заподіяну майну потерпілих, – 100 000 грн. на одного потерпілого;

Враховуючи безперервне зростання сум витрат, необхідних для відновлення пошкодженого автомобіля, зазначених страхових сум все частіше виявляється замало для покриття збитків. На цей випадок передбачена можливість їх збільшення шляхом укладання разом з Полісом ОСЦПВВНТЗ також і Полісу ДСВ (Добровільна Автоцивілка) за бонусною ціною.    Детальніше

Страховая компания Брокбизнес