Особисте страхування на транспорті

Особисте страхування на транспорті здіснюється в обов’язковому та добровільному варіантах.

Обов’язкове страхування від нещасних випадків на транспорті здійснюється на підставі «Положення про обов’язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті», затвердженого Постановою КМУ від 14 серпня 1996 р. N 959.

 Захищає пасажирів залізничного, морського, внутрішнього водного, автомобільного і електротранспорту, крім внутрішнього міського, під час поїздки або перебування на вокзалі, в порту, на станції, пристані, а також водіїв – працівників транспортних підприємств незалежно від форм власності та видів діяльності, які безпосередньо зайняті на транспортних перевезеннях (водіїв, машиністів та їх помічників, провідників, начальників (бригадирів), поїздних електромонтерів, кондукторів, працівників вагонів-ресторанів, механіків, працівників бригад медичної допомоги).

Застрахованими вважаються: пасажири з моменту оголошення посадки в морське або річкове судно, поїзд, автобус або інший транспортний засіб до моменту завершення поїздки; водії тільки на час обслуговування поїздки.

Добровільне страхування від нещасних випадків на транспорті здіснюється на підставі ліцензії та Правил страхування Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» від ризиків травми, інвалідності, загибелі або смерті застрахованої особи внаслідок нещасного випадку під час перебування у транспортному засобі.

Страхова сума може встановлюватися на весь транспортний засіб (всіх пасажирів та водія) за паушальною системою з зазначенням лімітів на одну особу, або за системою місць на кожне застраховане місце (пасажира та/або водія) транспортного засобу.

Вартість страхування становить від 0,2% до 1,0% в залежності від переліку застрахованих ризиків, розмірів страхових сум, кількості застрахованих осіб та обраної системи страхування.

Страховая компания Брокбизнес