Нова програма для подорожуючих закордон Страхової компанії “БРОКБІЗНЕС

Страхова компанія “БРОКБІЗНЕС” розширює свою лінійку страхових продуктів і презентує нову програму страхування громадян України, які подорожують за кордон –  «COVID19».

Незважаючи на те, що Європейський Союз з 1 липня не скасував заборону на в’їзд для всіх українців, з’явилась можливість перетину кордону для окремих категорій українських громадян: дипломати та громадяни України, які мають дійсні робочі чи навчальні контракти в ЄС;  іноземці, які проживають в Україні; громадяни України, які мають посвідку на проживання в ЄС;  громадяни, які транзитом прямують через ЄС.

А також, враховуючи, що  5 країн відкрили кордони для громадян України без епідемічних обмежень (Туреччина, Албанія, Хорватія, Єгипет, Чорногорія), Страхова компанія “БРОКБІЗНЕС” прийняла рішення щодо збільшення страхового покриття для наших громадян, які все таки вирішили здійснити подорож закордон.

Відтепер, окрім стандартних ризиків на випадок гострого захворювання, загострення хронічної хвороби, нещасного випадку та/або смерті Застрахованої особи під час подорожі, програма «COVID19»  включає в себе ризик інфікування на COVID19.

        Програма «COVID19»  покриває:

  • Витрати на лікування у випадку  виявленням COVID19 у розмірі 1000, 00 EURO/USD;

  • Витрати на екстрену стоматологічну допомогу у розмірі 150 EURO/USD;

  • Витрати на медичну/посмертну репатріацію у розмірі 10 000, 00 EURO/USD;

  • Всі інші витрати, необхідні для надання медичної допомоги, покриваються у межах загальної страхової суми 30 000, 00 EURO/USD.

За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я інкубаційний період захворювання COVID19  складає від 14 днів.

Тому програма «COVID19»  має невелике обмеження – в частині страхування на випадок інфікування COVID19, договір набуває чинності не раніше ніж через 14 днів після сплати страхового платежу.

        Страхова компанія “БРОКБІЗНЕС” піклується про своїх клієнтів, тому щоб уникнути обсервації або самоізоляції в країні подорожі замість відпочинк, ми рекомендуємо нашим громадянам, які планують здійснити подорож закордон, подбати про страховий захист за 2 тижні до подорожі,

Страховая компания Брокбизнес