НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАН-ЗАХІД “Вболівай за Україну!”

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» підтримала проведення національного фан-заходу «Вболівай за Україну» у м. Черкаси.

08 жовтня 2015 року на стадіоні «Центральний» в м. Черкаси пройде Кваліфікаційний матч  Чемпіонату Європи 2017 року за участю молодіжних Збірних команд України та Ісландії. А 9 жовтня 2015 року національна збірна команда України на виїзді проведе дуже важливий і вирішальний матч кваліфікаційного турніру Чемпіонату Європи 2016 з національною збірною командою Македонії. У зв’язку з тим, що обидва матчі відбудуться в ході «Європейського тижня футболу», запровадженого УЄФА, компанія «Медіа Спорт Промоушен» за погодженням з Федерацією футболу України, на стадіоні «Центральний» організовує Всеукраїнський день підтримки збірних команд України. 

З метою підвищення рівня безпеки всі вболівальники, які будуть присутні на стадіоні, матимуть страховий захист від Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС».

Організатори заходукомпанія «Медіа Спорт Промоушен» та ПрАТ «Україна Футбол Інтернешнл».

Приватне акціонерне товариство «Україна Футбол Інтернешнл» (УФІ) створено Федерацією футболу України в лютому 1994 року. Це – одна з перших комерційних структур в Україні, яка запровадила маркетинг по продажу телевізійних, рекламних, та інших комерційних прав у сфері спорту (після корпорації Інфоспорт), а в футболі УФІ було новатором в цій справі.
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 38 ліцензій, з них 20 на добровільні, 18 на обов’язкові.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес