НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ ВИДАВ СТРАХОВІЙ КОМПАНІЇ «БРОКБІЗНЕС» 5 НОВИХ ЛІЦЕНЗІЙ ДОБРОВІЛЬНОГО ТА ОБОВ’ЯЗКОВОГО СТРАХУВАННЯ.

Повідомляємо, що 11.12.2020 року  СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БРОКБІЗНЕС»  одна з перших отримала ліцензії за 5 видами страхування  від нового регулятора страхового ринку  –  Національного Банку України, а саме:

  • Добровільне страхування судових витрат;
  • Добровільне страхування інвестицій;
  • Обов’язкове медичного страхування;
  • Обов’язкове страхування майнових ризиків при промисловій розробці родовищ нафти і газу у випадках, передбачених Законом України “Про нафту і газ”;
  • Обов’язкове страхування майнових ризиків користувача надр під час дослідно – промислового і промислового видобування та використання газу (метану) вугільних родовищ.

Страхова Компанія “БРОКБІЗНЕС” працює на ринку страхування з 1993 року, має 44 ліцензії і за 27 років набула великого досвіду у сфері надання послуг зі страхування, зайнявши стійкі позиції серед надійних і фінансово стабільних компаній на ринку страхування.

Компанія постійно розширює спектр страхових послуг і отримання нових ліцензій  забезпечить наших клієнтів додатковими можливостями та професійним страховим захистом, відповідно до актуальних потреб на ринку страхування.

Оберігаємо те, що Ви цінуєте!

Страховая компания Брокбизнес