Нападник збірної України отримав свою виплату в Страховій компанії «БРОКБІЗНЕС»

Київська регіональна філія Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» виплатила страхове відшкодування за пошкоджене авто Артему Кравцю.

Прикрості бувають с кожним, навіть з нападником збірної України. В цьому випадку – це пошкодження лобового скла. Потрапляння каменю є найчастішою причиною його пошкодження. За договором добровільного страхування автотранспорту, в разі «повного КАСКО», виплата страхового відшкодування пройшла швидко і без довідок. Тепер автомобіль, як новий.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» є офіційним страховим партнером Федерації футболу України, Федерації баскетболу України, Федерації кікбоксінгу України «ВАКО», ДЮФЛУ, ВГО «Національна федерація самбо України», ФК «Черкаський Дніпро»,ФК «Карпати».
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування
Страховая компания Брокбизнес