КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ МАТЧ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ 2016 РОКУ ЗА УЧАСТЮ НАЦІОНАЛЬНИХ ЗБІРНИХ КОМАНД УКРАЇНИ ТА ЛЮКСЕМБУРГУ ЗАКІНЧИВСЯ 3:0

рекламаСтрахова компанія «БРОКБІЗНЕС» була страховим партнером Кваліфікаційного матчу Чемпіонату Європи 2016 року за участю Національних Збірних команд України та Люксембургу, підписавши договір страхування з організатором матчу ексклюзивним комерційним партнером Федерації футболу України – ПрАТ «Україна Футбол Інтернешнл».

Збірна України здобула непросту перемогу в домашньому матчі з Люксембургом в шостому турі кваліфікації на Євро-2016, який пройшов у м. Львові на стадіоні «Арена Львів» 14 червня 2015р. Та окрім святкового настрою, будь-яких масовий захід супроводжується рядом ризиків, які має враховувати та мінімізувати організатор. І тому з метою підвищення рівня безпеки всі вболівальники, які були присутні на стадіоні, мали страховий захист від Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС». І ця співпраця організатора та страхувальника стала традиційною в українському футболі.

Організатори матчу – Федерація футболу України та її ексклюзивний комерційний партнер ПрАТ «Україна Футбол Інтернешнл».

Приватне акціонерне товариство «Україна Футбол Інтернешнл» (УФІ) створено Федерацією футболу України в лютому 1994 року. Це – одна з перших комерційних структур в Україні, яка запровадила маркетинг по продажу телевізійних, рекламних, та інших комерційних прав у сфері спорту (після корпорації Інфоспорт), а в футболі УФІ було новатором в цій справі.
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 46 ліцензій, з них 20 на добровільні, 16 на обов’язкові та 10 на обов’язкові державні види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес