Кращі команди U-16 та U-19 отримали «Зимовий кубок ДЮФЛУ 2018» і подарунки від Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС»

24 лютого 2018 завершився перший в історії Зимовий Кубок ДЮФЛУ серед команд U-19. Багато команд вищої та першої ліг U-19 боролися за цей трофей, а в фінал вийшли «Зірка» (Кропивницький) та «Ворскла» (Полтава). Гра закінчилася рахунком Зірка – Ворскла – 1: 2. Зимовий кубок ДЮФЛУ поїхав до Полтави.

А 5 березня 2018 р. в фіналі Зимового Кубка ДЮФЛУ 16-річні динамівці зустрілися з донецьким «Шахтарем». У матчі хлопці з київського Динамо переграли однолітків з Шахтаря з рахунком 3:1. Трофей залишиться у м. Києві. Цей юнацький турнір з футболу проводиться в Україні з 2016 року.

Також були нагороджені найкращі футболісти у номінаціях: кращий воротар, захисник, півзахисник, нападник Зимового Кубка ДЮФЛУ U-16 2018. Пам’ятні дипломи вручали Андрій Пятов (воротар збірної України), Сергій Ковалець (тренер), Володимир Єзерський (тренер), В’ячеслав Шевчук (екс-захисник Шахтаря і збірної України), Сергій Нагорняк (тренер), Олександр Іщенко (керівник академії Динамо).

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальшої вдалої футбольної кар’єри.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» є офіційним страховим партнером Федерації футболу України, Федерації баскетболу України, Федерації кікбоксінгу України «ВАКО», ДЮФЛУ, ВГО «Національна федерація самбо України», Всеукраїнської футбольної асоціації студентів.
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.

 

 

Страховая компания Брокбизнес