Кращі футболісти отримали «Золотий м’яч ДЮФЛ» і подарунки від Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС»

30 листопада в Будинку футболу відбулося урочисте нагородження кращих тренерів і футболістів ДЮФЛУ за підсумками сезону 2016/2017, яке підтримала Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС». Компанія вже другий рік оберігає юних футболістів під час чемпіонату України і дає їм страховий захист від нещасного випадку.

У Будинку футболу в урочистій обстановці вперше в історії нашого футболу були названі кращі юні гравці України – за підсумками сезону-2016/2017 в ДЮФЛУ. Премія була названа «Золотий м’яч ДЮФЛУ» і її отримали футболісти, які грають під егідою Дитячо-юнацької футбольної ліги – від 14 до 19 років. У кожній віковій категорії було визначено кращий гравець оборонного і атакуючого планів.

Так само вибирали і кращого дитячого тренера, до фінального списку увійшли шість фахівців. Кращим тренером визнано Олексія Дроценко з «Динамо», чия команда футболістів 2000 року народження виграла три юнацькі чемпіонати України (2015, 2016, 2017) і Зимовий Кубок ДЮФЛУ (2016).

Нагороди вручали такі зірки українського футболу як: В’ячеслав Шевчук, Андрій Воробей, Сергій Кривцов, Максим Малишев, Георгій Бущан, Олег Гусєв, Віталій Буяльський, Володимир Безсонов, Вадим Євтушенко,Олексій Михайличенко, Володимир Трошкін.

Ми сподіваємося, що це стане постійною доброю традицією українського футболу. І сьогоднішні переможці в майбутньому будуть основою збірної України. А страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» буде підтримувати юні таланти на їх спортивному шляху.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» є офіційним страховим партнером Федерації футболу України, Федерації баскетболу України, Федерації кікбоксінгу України «ВАКО», ДЮФЛУ, ВГО «Національна федерація самбо України», ФК «Черкаський Дніпро»,ФК «Карпати».
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
Страховая компания Брокбизнес