«КАСКО БЕЗ ОГЛЯДУ» – НОВИЙ ПРОДУКТ ВІД СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ «БРОКБІЗНЕС»

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» представила автовласникам актуалізований інноваційний продукт «КАСКО без огляду». Технологію укладення договору КАСКО без огляду транспортного засобу не можна назвати абсолютно новою. Проте сукупність особливостей продукту у поєднанні з їх новизною надають йому статус унікального на ринку страхування.

Заступник голови правління Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС», Боровик Лариса Миколаївна, описала нововведення і особливості продукту:

«Продукт має властивості як класичного КАСКО – широкий спектр транспортних засобів, усі ризики окрім викрадення, гнучкість у виборі страхових опцій, – так і спеціальні умови і технології, що виводять продукт до розряду інноваційних. Головне, що складає базу продукту і його базове покриття, – це страхування ризику ДТП, як найбільш затребуваного та вірогідного, без огляду транспортного засобу. Взагалі. Досить тільки основних документів, таких же як при страхуванні ОСЦПВ, відправлених засобами комунікації, включаючи мобільний телефон. Такий підхід дозволив задіяти технологію електронного полісу КАСКО, який тепер можна отримати відразу з полісом ОСЦПВ, ДЦВ та іншими електронними продуктами за рішенням автовласника. Таким чином отримано актуальний сьогодні ряд електронних страхових продуктів, що укладаються дистанційно, і за найпростішою технологією.

Абсолютно новою в страхуванні є особлива опція, що полягає в можливості розширення базового покриття на ризики «Протиправні дії третіх осіб» і «Стихійні лиха». Активація цих ризиків здійснюється в будь-який момент дії договору за ініціативою автовласника без жодних додаткових платежів. «Ціною питання» у цьому випадку буде вже обов’язковий огляд автомобіля представником страховика. Ухвалення рішення за автовласником.

Також присутні цікаві автовласникам бонуси: нульова франшиза за відсутності вини водія застрахованого автомобіля, і право беззбиткового автовласника посадити за кермо будь-кого, навіть абсолютно недосвідченого водія (наприклад, при навчанні водінню, сина або дочку), при мінімальному страховому тарифі, що відповідає найбільш досвідченим водіям.

Найбільш, мабуть, приємним для автовласників є ощадливі, дуже привабливі тарифи. Загальну оцінку продукту давати поки зарано; однак відсутність статистики не заважає його подальшому розвитку – в проекті зараз обговорення нової, замикаючої продукт опції, що пов’язана з ризиком викрадення транспортного засобу».

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основними акціонерами є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, Компанія «БОСАІНВЕСТ ЛІМІТЕД» (Кіпр) – 49,99%.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
Страховая компания Брокбизнес