ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РОБОТИ СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ «БРОКБІЗНЕС» У ПЕРІОД З 17 БЕРЕЗНЯ ПО 03 КВІТНЯ 2020 РОКУ

У зв’язку з установленням на усій території України карантину через загрозу поширення коронавірусу (COVID-19), наша компанія працює і працюватиме у звичному режимі.

Наші менеджери продовжать надавати вам найкращий сервіс та застосують всі необхідні заходи з метою надання своєчасних і якісних страхових послуг.

Також, з метою мінімізації фізичних зустрічей, Ви можете оформити страховий поліс дистанційно. Ми доступні через гарячу лінію 0 800 500 123 та електронну пошту info@bbs.com.ua. Так само, якщо у Вас виникнуть питання – можна залишити заявку на сайті в формі «Консультація спеціаліста» і наші співробітники максимально швидко зв’яжуться з Вами.

Ми й надалі слідкуватимемо за ситуацією та оперативно повідомлятимемо про будь-які зміни у графіку роботи компанії.

Зберігаємо спокій та залишаємося в доброму гуморі.

Дякуємо Вам за те, що Ви залишаєтесь з нами.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основними акціонерами є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, Компанія «БОСАІНВЕСТ ЛІМІТЕД» (Кіпр) – 49,99%.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
Страховая компания Брокбизнес