ХV Ювілейний турнір з боксу на призи Котельника за підтримки Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» у м. Львові

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» підтримала благодійний фонд Андрія Котельника в організації турніру рамках Чемпіонату України серед дорослих, який пройде у Львові з 14 листопада по 19 листопада 2017 року.

Вже стало доброю традицією співпрацювати с Андрієм Котельником. В минулих роках Компанія була страховими партнером в таких заходах як:  останній бій Андрія, ХІІ та ХІІІ Всеукраїнських дитячих турнірах з боксу, які також проходили у Львові. І в цьому році турнір організовує Благодійний фонд «Андрія Котельника» і Управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради. З кожним роком кількість учасників турніру тільки зростає і набирає популярності серед боксерів.

Компанія вважає своєю почесною місією підтримувати спортивні організації та заходи, спрямовані на заохочення молоді до спорту, популяризацію здорового способу життя та загальний розвиток спорту в Україні.

Андрій Котельник – срібний призер XXVII Олімпійських ігор в м. Сідней, екс-чемпіона світу за версією WBA. На професійному ринзі він провів 36 поєдинків, з них 31 завершився перемогою, 13 з яких завершилися нокаутом.
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» є офіційним страховим партнером Федерації футболу України, Федерації баскетболу України, Федерації кікбоксінгу України «ВАКО», ДЮФЛУ, ВГО «Національна федерація самбо України», ФК «Черкаський Дніпро»,ФК «Карпати».
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
Страховая компания Брокбизнес