ХІІІ Всеукраїнський дитячий турнір з боксу на призи Котельника за підтримки Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС»

Другий рік поспіль Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» підтримує Чемпіонат України серед юніорів на призи Андрія Котельника, який пройде у Львові з 01 грудня по 04 грудня 2015 року.

Вже стало доброю традицією співпрацювати с Андрієм Котельником. В минулому році Компанія була страховими партнером в останньому бою Андрія та на ХІІ Всеукраїнському дитячому турнірі з боксу, який також проходив у Львові. В цьому році турнір буде проходити у м. Львові в СК «Грація» з 1 грудня по 4 грудня. Захід організовує Благодійний фонд «Андрія Котельника» і Управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради. Серед почесних гостей будуть присутні: Сергій Дзінзірук (Чотириразовий Чемпіон Світу WBO з боксу серед професіоналів), Олександр Дмитренко (Чемпіон Європи з боксу серед професіоналів), Дмитро Сосновський (Головний тренер Національної збірної команди боксерів України) та інші. Компанія вважає своєю почесною місією підтримувати спортивні організації та заходи, спрямовані на заохочення молоді до спорту, популяризацію здорового способу життя та загальний розвиток спорту в Україні.

 Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 38 ліцензій, з них 20 на добровільні та 18 на обов’язкові види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес