Гравець ФК «Карпати» був прооперований на зборах в Туреччині

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» виплатила страхове відшкодування за договором комплексного страхування подорожуючих за кордон у сумі 119,7 тис грн.

Гравці футбольного клубу «Карпати» були застраховані за договором комплексного страхування подорожуючих за кордон у Страховій компанії «БРОКБІЗНЕС» під час зборів у Туреччині в січні 2019 року. Страховий випадок відбувся під час матчу ФК «Карпати». Нападник ФК «Карпати» Кевін Мендес зазнав серйозного ушкодження ключиці у товариському матчі проти казахського «Тараза». Постраждалому терміново було надано необхідну медичну допомогу через асистуючу компанію, в тому числі проведено оперативне лікування. Сума страхової виплати склала 119,7 тис гривень. Бажаємо якнайшвидшого одужання та повернення до гри.

Нагадаємо, наявність міжнародного полісу комплексного страхування подорожуючих за кордон є одним із документів, необхідних для перетину кордону в більшість країн світу. Також в багатьох країнах без страховки ви не отримаєте медичну допомогу, а поліс страхування виїжджаючих за кордон гарантує отримання необхідної допомоги 24 години на добу в будь-якій точці світу.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес