Футбольна команда Київського університету ім. Бориса Гринченка вирушає до Португалії

20 липня, футбольна команда Київського університету ім. Бориса Гринченка (КУБГ) вирушить у Португалію на IV Європейські ігри 2018 серед студентів. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» застрахувала університетську команду КУБГ з футболу та офіційну делегацію футбольної асоціації студентів під час поїздки до Португалії.

Але, перед тим як поїхати на ігри, університетська команда КУБГ виборола тяжку перемогу у XIX Чемпіонаті м. Києва з футболу серед студентських команд. Це була їх перша перемога в історії чемпіонства у Вищій лізі ФАСК. Вперше за останні роки саме київська команда буде представляти Україну на Європейських іграх.

І щоб ніякі травми та негаразди не завадили команді поборотися за звання чемпіона Європи Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» потурбувалась про їх захист під час матчів та тренувань. Згідно з умовами договору поліс компанії «БРОКБІЗНЕС» включає в себе не тільки витрати на отримання невідкладної медичної допомоги, але і включає в себе опції, які покривають транспортування до медичного закладу, оплату медикаментів, невідкладної стоматологічної допомоги, медичної репатріації.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має великий досвід страхування професійних спортсменів. Компанія вже декілька років  співпрацює з різними спортивними федераціями, командами. Забезпечує страховим захистом різні спортивні змагання, турніри, як дитячі, так і дорослі.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» є офіційним страховим партнером Федерації футболу України, Федерації баскетболу України, Федерації кікбоксінгу України «ВАКО», ДЮФЛУ, ВГО «Національна федерація самбо України», Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, футбольних клубів «Шахтар», «Карпати», «Черкаський Дніпро», Автомобільної федерації України.
Футбольна асоціація студентів м. Києва (ФАСК) була заснована у 1999 році,  як громадська організація. Починаючи з 2000 року збірна команда ФАСК розпочала свої виступи в офіційних Міжнародних та Всеукраїнських змаганнях серед студентів. Сьогодні ФАСК об’єднує 25 колективних членів. Футбольною асоціацією студентів міста Києва проводиться регулярний Чемпіонат, першість та кубки з футболу м. Києва серед вищих навчальних закладів, а також змагання з міні-футболу серед студентів та аспірантів очного навчання.
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС»– українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
Страховая компания Брокбизнес