«Експерт-Рейтинг» поновив рейтинг фінансової стійкості Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» на рівні uaAA-

13 березня 2017 року було підтверджено рейтинг фінансової стійкості страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» рейтинговим агентством «Експерт –Рейтинг».

рейтингПроаналізувавши результат роботи нашої Компанії за 2016 рік, було прийнято рішення оновити рейтинг фінансової стійкості страховика за національною шкалою на рівні uaAA-.

Рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» зазначив наявність: високої ліквідності, запасу капіталу, зростання ділової активності та збільшення чистого прибутку. Всі ці фактори дають можливість Агентству підтвердити рейтинг фінансової стійкості Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» за національною шкалою на рівні uaAA-.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес